
Рулетка строительная 30м х 10 мм STANLEY закрытый корпус стальная (0-34-134)
1 592,81 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0-34-134
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Рулетка строительная 30м х 10 мм STANLEY закрытый корпус стальная (0-34-134)
Закрытый корпус из двух материалов выдерживает тяжелые условия эксплуатации
Гибкая высокопрочная лента из нержавеющей стали
Удобный захват рулетки
Быстрое сматывание ленты с передаточным числом 1:3 (1 оборот рукоятки = 3 оборотам катушки)
Выдвижная рукоятка
Класс точности II
Длина 30,0 м
Ширина ленты 10,0 мм
Особенности рулетки Стальное полотно / Фиксатор полотна
Страна торговой марки США
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина полотна | 9.5 мм |
| Тип измерительной рулетки | Механическая рулетка |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Длина полотна | 30 м |
| Материал ручки | пластмасса |
| Производитель | Stanley |
| Шкала измерений | Метрическая система (м, см, мм) |
| Материал рабочей части | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.49 kg |
| Розміри | 21 × 18 × 5 cm |
| Краткое описание | <p>РУЛЕТКА ВИМІРЮВАЛЬНА ДОВГА 30м х 9.5мм “FATMAX” ЗІ СТРІЧКОЮ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ. Рулетка вимірювальна довга 30м х 9.5мм зі стрічкою з нержавіючої сталі в закритому корпусі FatMax® Stanley® 0-34-134 Гнучка, високоміцна стрічка з нержавіючої сталі може бути витягнута до 3.35м без злому. Стрічка по всій довжині має покриття «Mylar», яке захищає від абразивного зносу, збільшує термін експлуатації у 10 разів у порівнянні зі стрічкою без такого покриття. Великий гачок «Tru-Zero® з 3-ма заклепками має виступи з нижньої та верхньої сторони, завдяки чому забезпечується ефективне гальмування стрічки при скручуванні в корпус. Термопластичне покриття «BladeArmor®» на перших 14см стрічки збільшує термін експлуатації та зменшує ймовірність пошкодження стрічки на 95%. Закритий корпус з двох матеріалів витримує важкі умови експлуатації. Механізм змотування стрічки “Powerwinder” з передатним числом 3:1. Висувне руків’я. Клас точності II</p> |
| Країна-виробник | TH |
| Серія | FatMax |
| Параметр | 20-100м |
| Виробник | Stanley |
Информация для заказа
- Цена: 1 592,81 ₴


