
Рулетка строительная 20 м х 9,5 мм STANLEY механическая метрическая (0-34-133)
1 544 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0-34-133
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Рулетка строительная 20 м х 9,5 мм STANLEY механическая метрическая (0-34-133)
Закрытый футляр из ударопрочного АБС-пластика, выдерживающий тяжелые условия использования.
Кнопка быстрого высвобождения для быстрого извлечения лезвия.
Металлическая рукоятка из нержавеющей стали для максимальной долговечности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | США |
| Тип измерительной рулетки | Механическая рулетка |
| Шкала измерений | Метрическая система (м, см, мм) |
| Длина полотна | 20 м |
| Ширина полотна | 9.5 мм |
| Материал рабочей части | Нержавеющая сталь |
| Материал ручки | пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Фиксатор ленты | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.43 kg |
| Розміри | 20 × 18 × 5 cm |
| Краткое описание | <p>РУЛЕТКА ВИМІРЮВАЛЬНА ДОВГА 20м х 9.5мм “FATMAX” ЗІ СТРІЧКОЮ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ. Рулетка вимірювальна довга 20м х 9.5мм зі стрічкою з нержавіючої сталі в закритому корпусі FatMax® Stanley® 0-34-133 Гнучка, високоміцна стрічка з нержавіючої сталі може бути витягнута до 3.35м без злому. Стрічка по всій довжині має покриття «Mylar», яке захищає від абразивного зносу, збільшує термін експлуатації у 10 разів у порівнянні зі стрічкою без такого покриття. Великий гачок «Tru-Zero® з 3-ма заклепками має виступи з нижньої та верхньої сторони, завдяки чому забезпечується ефективне гальмування стрічки при скручуванні в корпус. Термопластичне покриття «BladeArmor®» на перших 14см стрічки збільшує термін експлуатації та зменшує ймовірність пошкодження стрічки на 95%. Закритий корпус з двох матеріалів витримує важкі умови експлуатації. Механізм змотування стрічки “Powerwinder” з передатним числом 3:1. Висувне руків’я. Клас точності II</p> |
| Країна-виробник | TH |
| Серія | FatMax |
| Параметр | 20-100м |
| Виробник | Stanley |
Информация для заказа
- Цена: 1 544 ₴


