Рулетка строительная 30 м х 12.7 мм Stanley метрическая (2-34-772)
| Бренд: | Stanley |
| Общая длина | 30 м |
| Ширина полотна | 12.7 мм |
| Класс точности | 2 |
| Шкала | м, мм, см |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал полотна | Стекловолокно |
| Наличие магнита | Нет |
| Класс | Профессиональный |
| Страна торговой марки | США |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина полотна | 12.7 мм |
| Тип измерительной рулетки | Механическая рулетка |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Длина полотна | 30 м |
| Материал ручки | пластмасса |
| Производитель | Stanley |
| Шкала измерений | Метрическая система (м, см, мм) |
| Материал рабочей части | Фиберглассовое полотно |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.77 kg |
| Розміри | 31 × 5 × 20 cm |
| Краткое описание | <p>РУЛЕТКА ВИМІРЮВАЛЬНА ДОВГА 30м х 12.7мм “POWER WINDER FIBERGLASS” З СТРІЧКОЮ З СКЛОВОЛОКНОМ. Рулетка вимірювальна довга 30м х 12.7мм з стрічкою з скловолокном в відкритому корпусі Power Winder Fiberglass Stanley® 2-34-772 Для забезпечення високої міцності, стрічка армована 40 нитками зі скловолокна. Вкрита стійким до абразивного зносу безбарвним покриттям. Гачок «Tru-Zero® для точних вимірювань. Механізм швидкого змотування стрічки з співвідношенням 3:1- в 3 рази швидший. Високоміцний корпус з АБС-пластика. Клас точності II</p> |
| Країна-виробник | TH |
| Серія | POWER WINDER FIBERGLASS |
| Параметр | 20-100м |
| Виробник | Stanley |
Информация для заказа
- Цена: 1 512 ₴



