Ножовка по металлу STANLEY полотно 150 мм (0-15-218)
Толщина лезвия 0,6 мм
Материалы, пригодные для резки Металл
Материал лезвия Сталь
Ширина изделия 11.4 см
Вес изделия 0.128 кг
Высота изделия 1,3 см
Замена лезвия Не требует инструментов
Лезвие в комплекте Да
Длина лезвия 150 мм 76 мм
Длина изделия 27,8 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | США |
| Тип ручной пилы | ножовка |
| Назначение пилы (ножовки) | по металлу |
| Количество зубьев на дюйм | 30 шт |
| Длина режущего полотна | 150 мм |
| Материал ручки | пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.12 kg |
| Розміри | 11 × 27 × 1 cm |
| Краткое описание | <p>МІНІ-НОЖІВКА ПО МЕТАЛУ “JUNIOR”. Міні-ножівка по металу 254мм з пластмасовим пістолетним руків’ям з полотном довжиною 150мм/32TPI Junior Stanley® 0-15-218 Металева нікельована трубчаста рама квадратного перетину для більшої міцності і оптимальної ударостійкості. Лите пластмасове пістолетне руків’я. Конструкція фіксатора з важелем швидкого звільнення полотна. Глибокий профіль рами забезпечує можливість роботи з заготовками великого розміру. Ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях. Довжина: 254мм. Довжина полотна: 150мм. Кількість зубів на дюйм: 32TPI. В комплекті полотно з загартованої швидкоріжучої сталі (3-15-905) х2</p> |
| Країна-виробник | TW |
| Серія | JUNIOR |
| Параметр | 150мм |
| Виробник | Stanley |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴






