
Сменное полотно для дерева TANOSHI-BI 180/0,8 мм 7 TPI для пилы 107220
691 ₴
- Готово к отправке
- Код: 107222
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Змінне полотно для складної туристичної пилки TANOSHI-BI TA180F, 0,8 мм, 180 мм

Фторвуглецеве покриття леза: чорне покриття запобігає налипанню смоли та соків дерева, роблячи роботу плавною.
Індукційне гартування: лезо проходить спеціальну термічну обробку, що надає йому високу довговічність і дозволяє довго тримати заточку без необхідності ручного гостріння. Крім того, ріжуча кромка піддається додатковому високочастотному загартуванню, і її твердість становить понад 1000 Hv, що напрочуд твердіше, ніж напилок
Спеціальні виїмки на полотні дають змогу фіксувати розкрите полотно у двох позиціях, що забезпечує легкість роботи в різних положеннях і у важкодоступних місцях.
Кріплення за допомогою гвинтового з'єднання
Порівняно з класичними пилами, зуби пили SHARK SAW складаються з 3-х ріжучих крайок і розміщені під певним кутом, тому різання дерева відбувається під час руху пилки на себе.
Характеристики:
- Довжина леза - 180 мм.
- Товщина леза - 0,80 мм.
- Ширина різальної канавки - 1,10 мм.
- Відстань між зубцями: 7 TPI (7 зубів на дюйм), розташовані з кроком 3.2 мм.
- Для всіх типів сирої та сухої деревини.
- Змінне полотно для пилки 180 мм (арт. 107220).
У пилах TANOSHI-BI використані ріжучі леза із серії SHARK SAW від Takagi, які відомі своєю гостротою та високою якістю, підтвердженою на світовому рівні, та продовжують 150-річні традиції майстерності Takagi. Кожне полотно TAKAGI SHARK SAW вироблене з першосортної хромованої японської сталі SK-85, оброблене з високою точністю й багатоступеневим ексклюзивним загартуванням.
Зроблено в Японії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Япония |
| Производитель | Takagi |
| Назначение полотна | Садовая пила |
| Применение полотна | Дерево |
| Расположение зубьев | Одностороннее |
| Шаг зубьев | 3.2 мм |
| Длина | 180 мм |
| Толщина | 0.8 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 691 ₴








