Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴




