Труборіз міні Milwaukee для мідних труб 3-28 мм 48229251
Запатентований механізм регулювання.

Хром, що входить до складу сплаву, роликів забезпечує підвищену міцність, продуктивність і захист від корозії
Зручна ручка забезпечує швидке регулювання та комфорт під час роботи однією рукою

Компактна конструкція дає змогу різати труби в обмеженому просторі
Макс. різальна здатність. діаметр труб (мм) 3 - 28
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
| Застосування труборіза для різання: | мідних труб |
| Мінімальний діаметр труби | 3 мм |
| Максимальний діаметр труби | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 511 ₴







