Бур для бетону 12 x 210 мм MILWAUKEE SDS+ 5 шт. (4932478538)
Виробник Milwaukee
Тип хвостовика SDS-plus
Діаметр 12
Загальна довжина 210
Кількість в пакованні 5
Призначення за залізобетоном
Робоча довжина, мм 150
Тип товару Бур
Форма напайки 4 різальні крайки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 910 ₴



