Свердло для дерева триточкове 9 х 120 мм MILWAUKEE (4932363657)
Для свердління в ДВП, фанері, ДСП і будь-яких м'яких і жорстких порід дерева.
Виготовлені відповідно до DIN 7487E.
Призначення Для дерева
Тип хвостовика Циліндричний
Діаметр 9
Загальна довжина 120
Кількість в пакованні 1
Лінійка свердел для дерева триточкова
Материал CV
Робоча довжина, мм 80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Загальна довжина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴



