
Платформа на колесах для системи QBRICK SYSTEM ONE (750х542х223мм)
2 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: SKRQTPCZAPG001
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Платформа на колесах QBRICK (кубрик) SYSTEM ONE
Високоякісний майданчик із міцного полікарбонату для пересування вантажів до 80 кг.
Сумісна з модульними шухлядами QBRICK SYSTEM.
Пластикова платформа QBRICK SYSTEM ONE — це транспортувальна платформа, яка має великі колеса, закріплені на металевій осі та малі колеса.
Великі колеса платформи з гумовим покриттям дають змогу форсувати різноманітні перешкоди (лестниці, підйоми, в'язкий ґрунт).
Маленькі, металеві колеса — поворотні та маневрові.
Обладнані гальмом.
Транспортна платформа дає змогу комфортно переміщати модульні набори інструментів.
Надійні застібки майданчика міцно фіксують ящики з інструментом.
Технічні характеристики:
- габарити: 750 х 542 х 223 мм;
- матеріал основи — пластик;
- тип продукту — платформа;
- гарантія — 12 міс;
- бренд - QBRICK;
- виробник — Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Qbrick |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 542 мм |
| Висота | 223 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴








