
Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM ONE 200 2.0 BASIC Розмір: 585 x 385 x 190
1 976 ₴
- Готово до відправки
- Код: SKRQ200B2CZAPG003
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Qbrick System ONE 2.0 200 Basic — найменший набір інструментів серії Qbrick ONE.
Його проста кришка дає змогу зменшити вартість і створити максимально просту стільницю.
Внутрішній простір із відділеннями та відрами можна використовувати як місце для невеликих електроінструментів із приладдям.
З боків у версії 2.0 є місця для вставок. Це інноваційне рішення, що дає змогу здійснювати незалежні, але все ж системні модифікації скринь.
- Матеріал Пластик
- Країна-виробник Польща
- Тип органайзер
- Діагональ 679 мм
- Зовнішні розміри 585х385х190 мм
- Внутрішні розміри 519x305x97 мм
- Модульний Так
- На колесах Немає
- Об'єм 15,5 л
- Бренд Qbrick
- Серия ONE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 976 ₴



