
Полотно для шабельної пили Bosch 225 мм для металу, дерева та пластику 100 шт.
8 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608659007
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно для шабельної пили Bosch 225 мм для металу, дерева та пластику 100 шт.
Полотно пиляльне для металу, дерева та пластику Bosch.
Тривала витривалість під час роботи з піддонами.
У конструкції з'єднані тверді зубці та гнучкий корпус завдяки біметалевому зварюванню.
Інноваційний стабілізатор хвостовика надає міцності.
Наконечник зі зворотним заточуванням не допускає заклинювання та відбою.
З зубцями різної форми.
Проміжки між зубцями: 1,8-2,6 мм.
Крок зубців [зубців/дюйм]: 10-14.
Ширина: 19 мм.
Товщина: 0.9 мм.
Характеристики:
Призначення За деревом із металом По металу За пластиком
Для використання з Шабельними пилками
Загальна довжина 225 мм
Довжина робоча 165 мм
Зубці 10 - 14 зубців на дюйм
Кількість 100 шт
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Bosch |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Застосування полотна | Пластик, Метал, Дерево |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Товщина | 0.9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 660 ₴


