
Бур для бетону 5х100х160 мм Bosch SDS-Plus (2608680259)
54 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608680259
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 5х100х160 мм Bosch SDS-Plus (2608680259)
Має U-подібну форму спіралі, яка чудово справляється з виведенням пилу під час роботи
Дві різальні крайки з твердосплавного сплаву справляються з чудово справляються з роботою за цеглою та бетоном
Підходить для всіх перфораторів із патроном SDS-Plus
Чудовий результат роботи
Продуманий і ергономічний дизайн
Надійність і тривалий термін експлуатації
Простота та зручність використання
Характеристики:
Тип хвостовика SDS-Plus
Діаметр 5,0 мм
Загальна довжина 160 мм
Робоча довжина 100 мм
Додаткова властивість 2 різальні крайки
Комплектність 1 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
- Ціна: 54 ₴


