
Бур для бетону 10х150х210 мм Bosch SDS-Plus (2608680274)
74 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608680274
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур для бетону 10х150х210 мм Bosch SDS-Plus (2608680274)
Якісна насадка до перфораторів із патроном SDS-Plus — свердло Bosch SDS-Plus-1 — необхідне для свердління з ударом невеликих отворів у бетонних перегородках, цегляних кладках.
Бур двоспіральної U-подібної форми з двома різальними крайками.
Виготовлена зі стандартного твердого сплаву, насадка має гладку поверхню з точнішими отворами, через які краще відводиться пил, що утворюється під час роботи.
Характеристики:
Діаметр бура, (мм) 10
Тип патрона SDS-Plus
Робоча довжина, (мм) 150
Загальна довжина, (мм) 210
Країна-виробник товару Китай
Комплект 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴


