
Бур для бетону 5,5х100х165 мм Bosch SDS-Plus (2608596146)
152 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608596146
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 5,5х100х165 мм Bosch SDS-Plus (2608596146)
Зносостійкий бур Bosch SDS-Plus-5 підходить для свердління з ударом бетонних стін, перекриттів, армованих і неармованих, легко справляється з цегляним муруванням.
Міцне свердло з двома різальними крайками виготовлене з твердого сплаву.
Пил виводиться в спіраль, основа отвору не забивається, що дає змогу насадці швидше та легше проходити матеріал.
На свердлі є індикатор зносу. Якщо він видимий, то діаметр отвору підходить для встановлення дюбелю.
Технологія паяння, використана у виробництві буровату, максимально враховує його діаметр. Що підсилює міцність насадки та знижує вібрацію під час свердління.
Підходить для перфораторів SDS-Plus патроном.
Характеристики:
Діаметр бура (мм) 5.5
Тип бура SDS-Plus-5
Тип патрона SDS-Plus
Робоча довжина, (мм) 100
Загальна довжина (мм) 165
Комплект 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Загальна довжина | 165 мм |
- Ціна: 152 ₴


