
Бур для бетону 8х150х215 мм Bosch SDS-Plus (1618596174)
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618596174
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур для бетону 8х150х215 мм Bosch SDS-Plus (1618596174)
Оптимізована спіралідна поверхня свердла
Посилене поверхневе ущільнення
Рівномірна та гладка поверхня
Збільшений термін експлуатації завдяки зниженню тертя
Швидке видалення свердлильної пилу Загартовування у два етапи
Високотемпературна паяння свердлильної головки
Для цегляної кладки, неармованого й армованого бетону
Для всіх перфораторів із патроном SDS-plus
Чудовий результат роботи
Продуманий і ергономічний дизайн
Надійність і тривалий термін експлуатації
Простота та зручність використання
Характеристики:
Тип хвостовика SDS-Plus
Діаметр 8,0 мм
Загальна довжина 215 мм
Робоча довжина 150 мм
Додаткова властивість 2 різальні крайки
Комплектність 1 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Загальна довжина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


