
Бур для бетону 8x50x115 мм Bosch SDS-plus (2608900087)
195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608900087
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур для бетону 8x50x115 мм Bosch SDS-plus (2608900087)
Бур для бетону Bosch — свердло з винятково міцним наконечником, виготовлене за технологією Bosch Carbide Technology.
Довга витривалість під час свердління армованого бетону.
Розрізання залізобетону за допомогою суцільної твердосплавної головки з 4 різаками.
Високоміцне з'єднання наконечника свердла завдяки спеціальному процесу розпалювання Bosch.
Характеристики:
Тип хвостовика SDS-Plus
Діаметр 8 мм
Загальна довжина 115 мм
Робоча довжина 50 мм
Додаткова властивість 4 різальні крайки
Комплектність 1 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Загальна довжина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


