
Бур універсальний 7x55x100 мм Bosch SDS-Quick (260009256915)
206 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2609256915
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур універсальний 7x55x100 мм Bosch SDS-Quick (260009256915)
Швидке та просте свердління різних матеріалів
Сумісність із перфоратором Bosch UNEO та всіма дрилями зі стандартними трикулачковими патронами
Зубці для точного свердління
Різальна крайка алмазного заточування з покриттям із карбіду вольфраму
Хвостовик SDS quick для максимального передавання крутного моменту
Характеристики:
Виробник BOSCH
Тип хвостовика SDS-Quick
Діаметр 7 мм
Загальна довжина 100 мм
Робоча довжина 55 мм
Додаткова властивість 2 різальні крайки
Комплектність 1 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | Універсальний |
| Тип хвостовика | SDS-quick |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина робочої частини | 55 мм |
| Загальна довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴


