
Бур для бетону 6х250х315 мм Bosch SDS-Plus (2608585602)
358 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608585602
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 6х250х315 мм Bosch SDS-Plus (2608585602)
Зносостійкий бур Bosch SDS-Plus-5 підходить для свердління з ударом бетонних стін, перекриттів, армованих і неармованих, легко справляється з цегляним муруванням.
Міцне свердло з двома різальними крайками виготовлене з твердого сплаву.
Пил виводиться в спіраль, основа отвору не забивається, що дає змогу насадці швидше та легше проходити матеріал.
Технологія паяння, використана у виробництві бура, максимально враховує його діаметр.
Що підсилює міцність насадки та знижує вібрацію під час свердління.
Центрувальне вістря ≤ 10 мм дає змогу точніше та продуктивніше свердлити отвори в бетоні.
Підходить для перфораторів із SDS-Plus патроном.
Характеристики:
Тип хвостовика SDS-Plus
Діаметр 6 мм
Загальна довжина 315 мм
Робоча довжина 250 мм
Додаткова властивість 2 різальні крайки
Комплектність 1 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 250 мм |
| Загальна довжина | 315 мм |
- Ціна: 358 ₴


