
Бур по бетону 5×200×265 мм Bosch SDS-Plus (2608576107)
393 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608576107
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур по бетону 5×200×265 мм Bosch SDS-Plus (2608576107)
Бур Bosch SDS-Plus-7X діаметром 8 мм, робочою довжиною 200 мм, загальною — 265 мм підходить для ударного свердління армованого бетону перфораторами з відповідним патроном.
Твердосплавне, зносостійке, з точною геометрією.
Чотири фасонні різальні крайки, стрижень із парою канавок 2+2, центрувальне вістря, індикатор зносу.
Характеристики:
Тип хвостовика SDS-Plus
Діаметр 5 мм
Загальна довжина 265 мм
Робоча довжина 200 мм
Додаткова властивість 4 різальні крайки
Комплектність 1 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴


