
Бур для бетону 15х200х265 мм Bosch SDS-Plus (1618596188)
516 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618596188
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 15х200х265 мм Bosch SDS-Plus (1618596188)
Зносостійкий бур Bosch SDS-Plus-5 підходить для свердління з ударом бетонних стін, перекриттів, армованих і неармованих, легко справляється з цегляним муруванням.
Бур із двома різальними крайками виготовлений із твердого сплаву.
Компанія Bosch створила та запатентувала 4-спіральний дизайн Turbo, який застосувала для цього бура для поліпшення відведення пилу. Пил виводиться в спіраль, основа отвору не забивається, що дає змогу насадці швидше та легше проходити матеріал.
На ньому є індикатор зношування. Якщо він видимий, то діаметр отвору підходить для встановлення дюбелю.
Технологія паяння, використана у виробництві бура, максимально враховує його діаметр. Що підсилює міцність насадки та знижує вібрацію під час свердління.
Характеристики:
Тип хвостовика SDS-Plus
Діаметр — 15,0 мм
Загальна довжина 265 мм
Робоча довжина 200 мм
Додаткова властивість 2 різальні крайки
Комплектність 1 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
- Ціна: 516 ₴


