
Бур для бетону 10х550х615 мм Bosch SDS-Plus (2608596117)
712 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608596117
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 10х550х615 мм Bosch SDS-Plus (2608596117)
Зносостійкий бур Bosch SDS-Plus-5 підходить для свердління з ударом бетонних стін, перекриттів, армованих і неармованих, легко справляється з цегляним муруванням.
Міцний бур із двома різальними крайками виготовлений із твердого сплаву.
Компанія Bosch створила та запатентувала 4-спіральний дизайн Turbo, який застосувала для цього бура для поліпшення відведення пилу.
Пил виводиться в спіраль, основа отвору не забивається, що дає змогу насадці швидше та легше проходити через матеріал.
На свердлі є індикатор зносу.
Якщо він видимий, то діаметр отвору підходить для встановлення дюбелю.
Технологія паяння, використана у виробництві бура, максимально враховує його діаметр.
Що підсилює міцність насадки та знижує вібрацію під час свердління.
Підходить для перфораторів із SDS-Plus патроном.
Характеристики:
Тип хвостовика SDS-Plus
Діаметр 10 мм
Загальна довжина 615 мм
Робоча довжина 550 мм
Додаткова властивість 2 різальні крайки
Комплектність 1 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 550 мм |
| Загальна довжина | 615 мм |
- Ціна: 712 ₴


