
Бур для бетону 6х50х115 мм Bosch SDS-Plus 10 шт. (2608585616)
993 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 2608585616
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур для бетону 6х50х115 мм Bosch SDS-Plus 10 шт. (2608585616)
Оптимізована спіралідна поверхня свердла
Посилене поверхневе ущільнення
Рівномірна та гладка поверхня
Збільшений термін експлуатації завдяки зниженню тертя
Швидке видалення свердлильного пилу
Загартовування у два етапи
Високотемпературна паяння свердлильної головки
Для цегляної кладки, неармованого й армованого бетону
Для всіх перфораторів із патроном SDS-plus
Чудовий результат роботи
Продуманий і ергономічний дизайн
Надійність і тривалий термін експлуатації
Простота та зручність використання
Характеристики:
Тип хвостовика SDS-Plus
Діаметр 6,0 мм
Загальна довжина 115 мм
Робоча довжина 50 мм
Додаткова властивість 2 різальні крайки
Комплектність 10 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Загальна довжина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993 ₴


