
Бур для бетону 16х950х1005 мм Bosch SDS-Plus (2608597125)
1 881 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608597125
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 16х950х1005 мм Bosch SDS-Plus (2608597125)
Оптимізована спіралідна поверхня свердла
Посилене поверхневе ущільнення
Рівномірна та гладка поверхня
Збільшений термін експлуатації завдяки зниженню тертя
Швидке видалення свердлильного пилу
Загартовування у два етапи
Високотемпературна паяння свердлильної головки
Для цегляної кладки, неармованого й армованого бетону
Для всіх перфораторів із патроном SDS-plus
Чудовий результат роботи
Продуманий і ергономічний дизайн
Надійність і тривалий термін експлуатації
Простота та зручність використання
Характеристики:
Тип хвостовика SDS-Plus
Діаметр 16,0 мм
Загальна довжина 1005 мм
Робоча довжина 950 мм
Додаткова властивість 2 різальні крайки
Комплектність 1 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина робочої частини | 950 мм |
| Загальна довжина | 1005 мм |
- Ціна: 1 881 ₴


