
Бур для бетону 24x200x320 мм Bosch SDS-Max-8X (2608900238)
2 224 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608900238
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 24x200x320 мм Bosch SDS-Max-8X (2608900238)
Технологія Bosch Carbide Technology гарантує надзвичайну витривалість свердел — конструкція наконечників посилена найтвердішими сплавами завдяки передовим методам проєктування і виробництва.
Розрізання армованого бетону за допомогою суцільної твердосплавної головки: високоефективний наконечник із чотирма канавками повністю зроблений із твердого металу.
Високоміцне з'єднання наконечника свердла за допомогою зварювальної технології Bosch.
Забезпечує ідеальний зварений шов між канавкою та твердосплавною головкою, що витримує важке ударне свердління.
Характеристики:
Діаметр — 24,0 мм
Загальна довжина 320 мм
Робоча довжина 200 мм
Додаткова властивість 4 різальні крайки
Комплектність 1 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 24 мм |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Загальна довжина | 320 мм |
- Ціна: 2 224 ₴


