
Бур для бетону 28x200x320 мм Bosch SDS-Max-8X (2608900247)
2 545 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608900247
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 28x200x320 мм Bosch SDS-Max-8X (2608900247)
Бур призначений для ударного свердління отворів у різних матеріалах, як-от камінь, бетон, залізобетон та армований бетон.
Розроблений з урахуванням підвищеної зносостійкості та довговічності.
На відміну від стандартних бур, він здатний працювати до трьох разів довше, перш ніж буде потрібна заміна.
Має повністю твердосплавну головку, яка є вдосконаленою конструкцією з чотирма різальними крайками.
Ця головка виготовлена з міцного металу, і вона не заїдає, а й не слабшає під час свердління з ударом.
Це неабияк підвищує його довговічність і ефективність під час роботи з бетоном.
Карбідна технологія забезпечує унікальну міцність різальних крайок наконечника, що дає змогу проникати в матеріал із максимальною ефективністю.
Характеристики:
Діаметр бура (мм) 28
Тип бурі SDS-Max-8X
Тип патрона SDS-Max
Робоча довжина, (мм) 200
Загальна довжина (мм) 320
Країна-виробник товару Германия
Країна реєстрації бренда Германия
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 28 мм |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Загальна довжина | 320 мм |
- Ціна: 2 545 ₴


