
Бур для бетону 20х600х720 мм Bosch SDS-max (2608586767)
2 682 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608586767
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур для бетону 20х600х720 мм Bosch SDS-max (2608586767)
Високу продуктивність і зносостійкість бур для свердління бетону Speed X отримав завдяки використанню в його виготовленні високоякісної сталі та технології вакуумної паяння із загартуванням.
Також у свердла є подвійна спіраль для швидкого виведення пилу з отвору, яка береже свердло від перегрівання та забезпечує швидке свердління без втрат потужності.
Для дотримання точності отвору на самому свердлі (у його основі) є мітка, що слугує індикатором зносу та сигналом про зміну діаметра.
Характеристики:
Діаметр бура, (мм) 20
Тип бурі SDS-Max-7
Тип патрона SDS-Max
Робоча довжина, (мм) 600
Загальна довжина, (мм) 720
Країна-виробник товару
Комплект 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 600 мм |
| Загальна довжина | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 682 ₴


