
Бур для бетону 26x200x320 мм Bosch SDS-Max-8X (2608900245)
3 013 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608900245
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 26x200x320 мм Bosch SDS-Max-8X (2608900245)
Бур призначений для ударного свердління отворів у різних матеріалах, як-от камінь, бетон, залізобетон та армований бетон.
Розроблений з урахуванням підвищеної зносостійкості та довговічності.
На відміну від стандартних бур, він здатний працювати до трьох разів довше, перш ніж буде потрібна заміна.
Має повністю твердосплавну головку, яка є вдосконаленою конструкцією з чотирма різальними крайками.
Ця головка виготовлена з міцного металу, і вона не заїдає, а й не слабшає під час свердління з ударом.
Це неабияк підвищує його довговічність і ефективність під час роботи з бетоном.
Карбідна технологія забезпечує унікальну міцність різальних крайок наконечника, що дає змогу проникати в матеріал із максимальною ефективністю.
Характеристики:
Тип хвостовика SDS-Max
Діаметр 26,0 мм
Загальна довжина 320 мм
Робоча довжина 200 мм
Додаткова властивість 4 різальні крайки
Комплектність 1 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Загальна довжина | 320 мм |
- Ціна: 3 013 ₴


