
Бур для бетону 25х600х720 мм Bosch SDS-max (2608586779)
3 211 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608586779
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 25х600х720 мм Bosch SDS-max (2608586779)
Високу продуктивність і зносостійкість бур для свердління бетону Speed X отримав завдяки використанню в його виготовленні високоякісної сталі та технології вакуумної паяння із загартуванням.
Також у свердла є подвійна спіраль для швидкого виведення пилу з отвору, яка береже свердло від перегрівання та забезпечує швидке свердління без втрат потужності.
Для дотримання точності отвору на самому свердлі (у його основі) є мітка, що слугує індикатором зносу та сигналом про зміну діаметра.
Характеристики:
Діаметр бура, (мм) 25
Тип бурі SDS-Max-7
Тип патрона SDS-Max
Робоча довжина, (мм) 600
Загальна довжина, (мм) 720
Країна-виробник товару
Комплект 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина робочої частини | 600 мм |
| Загальна довжина | 720 мм |
- Ціна: 3 211 ₴


