
Бур для бетону 28х800х920 мм Bosch SDS-max (2608586787)
4 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608586787
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 28х800х920 мм Bosch SDS-max (2608586787)
Високу продуктивність і зносостійкість бур для свердління бетону Speed X отримав завдяки використанню в його виготовленні високоякісної сталі та технології вакуумної паяння із загартуванням.
Також у свердла є подвійна спіраль для швидкого виведення пилу з отвору, яка береже свердло від перегрівання та забезпечує швидке свердління без втрат потужності.
Для дотримання точності отвору на самому свердлі (у його основі) є мітка, що слугує індикатором зносу та сигналом про зміну діаметра.
Зверніть увагу!
Щоб бур не ламався і довго слугував,
Ваш робочий інструмент має відповідати силовим параметрам і мати систему кріплення SDS-max.
Характеристики:
Діаметр бура (мм) 28
Тип бурі SDS-Max-7
Тип патрона SDS-Max
Робоча довжина, (мм) 800
Загальна довжина (мм) 920
Країна-виробник товару Германия
Комплект 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 28 мм |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Загальна довжина | 920 мм |
- Ціна: 4 430 ₴


