
Бур для бетону 35х1200х1320 мм Bosch SDS-max (2608586799)
8 914 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608586799
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур для бетону 35х1200х1320 мм Bosch SDS-max (2608586799)
Speed X являє собою бур із чотирма S-подібними твердосплавними пластинами, розташованими під агресивним кутом, і центрувальним вістрям для швидкого та точного перебування в бетон.
Призначений Speed X-крап для свердління армованого та не армованого бетону, буріння в цегляній кладці, а також може бути використаний для каменю та інших твердих матеріалів.
Характеристики:
Діаметр бура (мм) 35
Тип бура SDS-Max-7
Тип патрона SDS-Max
Робоча довжина, (мм) 1200
Загальна довжина (мм) 1320
Країна-виробник товару Германия
Комплект 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина робочої частини | 1200 мм |
| Загальна довжина | 1320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 914 ₴


