
Бур для бетону 16x400x540 мм Bosch SDS-Max 5 шт. (2608900262)
9 223 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608900262
- +380 (68) 669-07-25Олексій
Бур для бетону 16x400x540 мм Bosch SDS-Max 5 шт. (2608900262)
Технологія Bosch Carbide Technology гарантує надзвичайну витривалість свердел — конструкція наконечників посилена найтвердішими сплавами завдяки передовим методам проєктування і виробництва.
Розрізання армованого бетону за допомогою суцільної твердосплавної головки: високоефективний наконечник із чотирма канавками повністю зроблений із твердого металу.
Високоміцне з'єднання наконечника свердла за допомогою зварювальної технології Bosch.
Забезпечує ідеальний зварений шов між канавкою та твердосплавною головкою, що витримує важке ударне свердління.
Характеристики:
Тип хвостовика SDS-Max
Діаметр 16,0 мм
Загальна довжина 540 мм
Робоча довжина 400 мм
Додаткова властивість 4 різальні крайки
Комплектність 5 шт.
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина робочої частини | 400 мм |
| Загальна довжина | 540 мм |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
- Ціна: 9 223 ₴


