
Круг відрізний Bosch 230х1,9х22,23 мм для металу вигнутий
84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608603404
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний Bosch 230х1,9х22,23 мм для металу вигнутий
Представляємо до Вашої уваги відрізний високоякісний круг опуклої форми для різання металу Bosch Expert for Metal AS 46 T BF діаметром 230 мм із посадковим отвором 22,23 мм, завтовшки 1,9 мм.
Круг застосовується для ефективного, винятково чистого різання металевих труб, профілів тощо. без утворення задирок і зміни кольору заготівки.
Підходить для роботи кутовими шліфмашинами Bosch 230 мм із частотою
обертання до 6650 об/хв.
Окружна швидкість (80 м/с) залежить від діаметра диска та частоти обертання.
Характеристики:
Призначення Метал
Кількість обертів, (об/хв) 6650
Діаметр диска (мм) 230
Діаметр отвору (мм) 22.23
Товщина диска (мм) 1.9
Країна-виробник товару Германия
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴


