
Круг відрізний Bosch 115×1×22.23 мм для металу 10 шт.
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608619266
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний Bosch 115×1×22.23 мм для металу 10 шт.
Відрізний диск X-LOCK Standard for Inox забезпечує надійну роботу за неіржавкою сталлю.
Диск не містить заліза, сірки та хлору
Відрізні диски Bosch відповідають найвищим вимогам безпеки EN 12413
Диски можна швидко та легко змінювати завдяки системі кріплення X-LOCK, що не потребує додаткових інструментів
Відрізні диски можна швидко та легко змінювати завдяки системі кріплення X-LOCK без додаткових інструментів.
Відрізні диски X-LOCK також підходять до стандартних кутових шліфувальних машин.
Характеристики:
Призначення За металом
Форма кола Плоский
Діаметр кола 115 мм
Товщина кола 1,0 мм
Діаметр отвору X-LOCK
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴


