
Круг відрізний для дерева Bosch 180x22.23 мм
1 548 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608901681
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний для дерева Bosch 180x22.23 мм
EXPERT Carbide Multi Wheel — відрізний диск для різання різних матеріалів.
Застосовується у великих шліфувальних машинах.
Виготовлений за карбідною технологією твердосплавний круг вирізняється великим експлуатаційним ресурсом.
Посадковий отвір стандартного діаметра 22,23 підходить для більшості шліфмашин.
Зовнішній діаметр становить 180 мм.
Підходить для болгарок зі швидкістю обертання шпинделя до 8500 об/хв.
Характеристики:
Призначення За деревом За гіпсокартоном За пластмасою
Форма кола Плоский
Діаметр кола 180 мм
Товщина кола 1,0 мм
Діаметр отвору 22,23 мм
Країна торгової марки Німеччина
Країна-виробник Швейцарія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Пластик, Дерево |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548 ₴


