
Набір для мийки валиків Wizzman нерж.сталь 80 х 550 мм + валик з ручкою для шпаклівки 220 мм
807 ₴
- Готово до відправки
- Код: 140751236_7102/9817
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для мийки валиків Wizzman нерж.сталь 80 х 550 мм + валик з ручкою для шпаклівки 220 мм
Валик з ручкою для шпаклівки Antares (Болгарія) 220 х 78 х 8 мм
Матеріал вінчика – нержавіюча сталь.
Для валиків із круглим стрижнем діаметром 8 мм.
Для чищення всіх видів валиків (фарбування, фінішне покриття).
Діаметр 80 мм
Довжина 550 мм
Як це працює:
1. Затискаємо в шуруповерт.
2. Насаджуємо брудний валик
3. Опускаємо у відро з водою
4. Крутимо
Вироблено в Україні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал валика | поліамід |
| Матеріал ручки | сталь |
| Діаметр валика | 78 мм |
| Довжина валика | 220 мм |
| Довжина рукоятки | 550 мм |
| Вага | 500 г |
| Виробник | Antares |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807 ₴



