
Валик для шпаклівки Wallcut 230 х 78 х 6 мм з ручкою
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 140751393
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валик для шпаклівки Wallcut 230 х 78 х 6 мм з ручкою
Валик для шпаклівки призначений для нанесення шпаклівки на стіни та стелі.
Матеріал легко наноситься та дає постійну товщину покриття, створює ідеальну площину. Легко чиститься.
Виготовлений з поліаміду на тканинній основі, завдяки чому добре вбирає та віддає матеріал на оброблювану поверхню.
Оптимальне застосування для фінішних шпаклівок машинного нанесення, готових акрилових та вінілових паст.
- Висота ворсу - 18 мм.
- Довжина - 230 мм.
- Внутрішній діаметр під ручку - 6 мм.
Ручка для шпаклювального валика Wallcut 230 мм виготовлена із двох компонентного удароміцного прогумованого матеріалу та металевого оцинкованого прута.
Ручка валика має зручну овальну ергономічну рукоять, яка чудово лягає в руці та забезпечує комфортне використання.
- Матеріал прута - оцинкований метал;
- Матеріал рукоятки – пластмаса, гума;
- Довжина – 230 мм.
Виробник: Wallcut ( Китай )
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип валика | Спеціальні валики |
| Матеріал валика | поліамід |
| Діаметр валика | 78 мм |
| Довжина валика | 230 мм |
| Довжина рукоятки | 350 мм |
| Вага | 350 г |
| Виробник | WALLCUT |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Наявність ручки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


