
Ніж будівельний Stanley (Стенлі) FATMAX трапеція + 5 лез
746 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0-10-780
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж трапеція "FATMAX" з фіксованим лезом.
Ніж FatMaxTM 0-10-780 з фіксованим лезом має міцний цинковий корпус.
Магніт у носовій частині утримує лезо під час відкривання ножа.
Рифлений майданчик на корпусі під великий палець.
Затискач леза забезпечує його надійну фіксацію.
Диспенсер для 5 запасних лез, що підіймається вгору під час відкривання корпусу ножа.
Ергономічна конструкція.
Вставки з м'якого матеріалу в корпусі.
Механізм відкривання відсіку розміщення запасних лез.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип інструменту | Ніж |
| Ширина леза | 19 мм |
| Довжина інструменту | 170 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 140 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 20 × 7 × 2 cm |
| Короткий опис | <p>НІЖ “FATMAX” З ФІКСОВАНИМ ЛЕЗОМ. Ніж FatMax™ 0-10-780 з фіксованим лезом має міцний цинковий корпус. Рифлена платформа на корпусі під великий палець. Затиск леза забезпечує його надійну фіксацію. Диспенсер для запасних лез що піднімається вгору при відкриванні корпусу ножа в тильній частині руків’я. У комплекті п’ять змінних лез FatMax.</p> <p>Для використання з лезами: 1991-1998, Carbide, 5192</p> |
| Країна-виробник | TH |
| Серія | FatMax |
| Параметри | трапеція |
| ДхШхВ, см | 19,5х7,5х2 |
| Форм-фактор | висувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746 ₴










