
Косинець столярний Milwaukee, дюймовий, 7 дюймів
624 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4932472123
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прецизійні насічки для легкого маркування.
Шкала вигравіювана лазером, що забезпечує чудову читаність.
Отвір-тримач для допомоги під час різання труб.
Збільшена п'ята для кращої фіксації.
Комплект постачання:
Косинець-транспортир метричний 7 дюймів — 1 шт.
Довжина (дюйм) 7
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Габарити | |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип біти | Однобічна |
| Виготовлення біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Тип | Тримач |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип інструменту | Косинець |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴





