Набір торцевих головок 1/2" 12-23 мм King Tony 8 шт. (4308MR10)
Набір торцевих головок подовжених KING TONY 4308MR10 — багатофункціональний набір, призначений для безлічі різновидів слюсарно-монтажних і ремонтних робіт, пов'язаних із торцевим кріпленням.
Головки торцеві KING TONY виготовлені з інструментальної легованої хромо-ванадієвої сталі спеціального сплаву.
Технологія виготовлення головок містить у собі метод гарячого кування з подальшою термообробкою, що надає інструментам особливої міцності та високої надійності, що дає можливість професійного використання набору в умовах автосервісної майстерні, станції технічного обслуговування, а також на виробництві.
Інструменти розміщені на металевій планці завдовжки 240 мм.
Характеристики:
Кількість у наборі 8 шт.
Форма головок 6-гранні
Подовжені головки Да
Квадрат 1/2"
Розміри головок 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 23 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 23 мм |
| Розмір min | 12 мм |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 657 ₴







