
Знімач стопорних кілець 8-13 мм YATO губки 45° l= 140 мм (стискання)
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-19981
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Знімач стопорних кілець 8-13 мм YATO губки 45° l= 140 мм (стискання)
Круглогубці "SEGERA" вигнуті на стиск для стопорних кілець Yato — під 45°.
Довжина: 140 мм.
Розведення — 8-13 мм.
Матеріал: Cr-V.
Матеріал ручки: ПВХ.
Твердість: 42-48 HRC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Тип губок знімача | загнуті |
| Призначення | Для внутрішніх стопорних кілець |
| Мінімальний діаметр кільця | 8 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 13 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Довжина інструменту | 140 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴


