
Знімач стопорних кілець 40-100 мм YATO губки 90° 210 мм (розтискач)
1 208 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-19972
+380 (98) 550-01-49
Ігор- +380 (68) 669-07-25Олексій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Знімач стопорних кілець 40-100 мм YATO губки 90° 210 мм (розтискач)
Круглогубці "SEGERA" вигнуті на розтискання для стопорних кілець Yato — під 90°.
Довжина: 210 мм.
Розведення — 40-100 мм.
Матеріал: Cr-V.
Матеріал ручки: ПВХ.
Твердість: 42-48 HRC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Тип губок знімача | вигнуті (під 90°) |
| Призначення | Для зовнішніх стопорних кілець |
| Мінімальний діаметр кільця | 40 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 100 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Довжина інструменту | 210 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208 ₴


