Бур по бетону 14x260 мм Milwaukee SDS+ 10 шт. (4932371711)
Производитель Milwaukee
Тип хвостовика SDS-plus
Диаметр 14
Общая длина 260
Количество в упаковке 10
Назначение для бетона
Рабочая длина, мм 200
Тип товара Бур
Форма напайки 2 режущие кромки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 14 мм |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 831 ₴



